Firma Gabriela kompletně zajištuje výrobu,dodávku a montáž bran.
objednávkový formulář: zde


CHARAKTERISTIKA: 
Rám brány je vyroben z uzavřených ocelových profilů

Výplň Lze libovolně přizpůsobit charakteru oplocení .
-
Kompletní brána s výplní
- Rámová konstrukce bez výplně.
- Kovaná brána

Povrchová úprava:
1.Základní nátěr
2.Vrchní krycí nátěr 
3.Žárové zinkování

Pohon a dálkové ovládání : U všech typů bran se předpokládá trvalé využití elektrického  pohonu, ruční ovládání je jen nouzové.

 

 

Brány posuvné pojezdové

‹‹‹ 

Pojezd zajišťují ocelová kolečka povrchově upravena žárovým zinkovánímpopř. fosfátováním.Kolečka jsou osazená uzavřenými samomaznými ložisky.Brána se odsouvá po kolejničce , která je ukotvena v betonovém základu.  V horní části je brána vedena v silonových nebo kovových rolnách.Toto jednoduché spolehlivé a cenově příznivé řešení je vhodné i pro ty nejtěžší brány průmyslových vjezdů o hmotnosti do 4 000kg

 

Brány posuvné nesené

›››

Konstrukce rámu je podobná jako u posuvné brány pojezdové.Na spodní části rámu je připevněn samonosný profil. U samonosné brány není třeba betonový základ v místě průjezdu ,ale za otvorem na straně odsunutí. V tomto základu jsou ukotveny pojezdové vozíky, ve kterých je veden samonosný profil s rámem.

 

brány křídlové

‹‹‹

 Brány jsou řešeny jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Křídla jsou zavěšena pomocí seřiditelných pantů. U bran většího rozměru se používá elektrozámek.Délka jednoho křídla může být až 6 metrů.

 


Roman Klaban Plešívecká 38 412 01 Litoměřice tel: 0416-742 570 fax: 743 527 mobil: 0602-469 153 e-mail: gabriela@gabriela-klaban.cz

end page